קידום אתרים

רוצים להופיע בעמוד הראשון בגוגל? מפחדים לשלם סכומים גבוהים ולא לקבל תוצאות?
נט-סטייל אתרים - כי מאות לקוחות לא טועים!

אז למה יש צורך בחברת קידום אתרים...
אחת השאלות הנפוצות ביותר בקרב לקוחות המחפשים חברת קידום אתרים, מצביעה על הבעיה העיקרית בתחום הפרסום והמכירות ברשת האינטרנט. השאלה שלרוב צצה רק לאחר סיום בניית האתר ונשמעת כך: "אתם יודעים לבנות אתרים מדהימים, אני יודע לעשות הכול בכדי שהאתר יהיה מושלם, אבל מה עם הגולשים? הם יודעים בכלל שהאתר קיים..." תעלה לבעל האתר אלפי שקלים, אם לא ידע את התשובה אליה עוד בטרם החל בתהליך בניית האתר...

אם כך ברשותכם לפני שנדבר על קידום אתרים, בואו נחזור רגע צעד אחורה...
בניית אתר אינטרנט היא עסק לא פשוט כלל ועיקר- שעות העבודה, התכנון והכסף שהושקע, הופכים את תהליך בניית האתר לפרויקט חיים מתמשך, פרויקט הטומן בחובו רענון מתמיד של התוכן ושיפור פני האתר ללא הרף תוך השקעה כספית לא מעטה גם בשלבים מתקדמים של חיי האתר. אבל האם שאלת את עצמך פעם, מדוע אנו משקיעים כל כך הרבה מאמצים בבניית ותחזוק אתר? מהי בעצם הסיבה שבגינה התחלנו את כל התהליך? מה עם פרסום האתר במנועי החיפוש בעזרת חברת קידום?

מגלים את סיבת השורש - למה בכלל צריך אתר?
סיבת השורש בגינה אנשים פונים לחברות קידום אתרים, היא כמובן הרצון של בעל האתר לפרסם מוצר או להדגיש שירות בקרב מספר גדל והולך של גולשים, גולשים אלו הם בעצם הפוטנציאל העסקי של בעל האתר וככל שיהיו יותר גולשים, כך יעלה היקף המכירות באתר.
מכיוון שהפרסום ע"י חברות קידום אתרים באמצעות האינטרנט לעומת מדיות אחרות בשנים האחרונות, הופך להיות משמעותי יותר פונים רבים יותר מבני אוכלוסיית העולם ומשתמשים באינטרנט ככלי פרסומי המיטיב את הכנסותיהם. ובעוד שבעיתון, בטלוויזיה ובפרסום חיצוני אחר ניתן לפרסם את העסק בצורה מוגבלת הכוללת חשיפה לפי שעות או ימים, החשיפה באינטרנט ע"י חברת קידום אתרים היא לטווח ארוך ובעלויות נמוכות יותר. חשיפה זו מתאפשר רק בזכות הקמת אתר אינטרנט שיתפרסם ברבים וימשוך אליו גולשים רבים.

אז למה קידום אתרים? 
קידום באינטרנט מהווה בעצם את "המדריך לגולש" למציאת האתר שלך. נסה להיזכר איך חיפשת באינטרנט מוצר או שירות? האם כתבת את כתובת האתר בשורת המשימה, או כתבת מילה או רצף מילים שיגדירו את הצורך שלך בחלונית החיפוש? 
מכיוון שרוב הגולשים מחפשים שירותים שהם אינם מכירים את בעליהם, עומדת בפניהם רק דילמה אחת, מציאת רצף המילים שיכוונו את מנוע החיפוש בדיוק לנותני השירות שהם מחפשים. נותני השירות מצידם, צריכים לעשות רק דבר אחד, להתמקם במקום הראשון באותו ביטוי שכרגע הקליד הלקוח הפוטנציאלי שלהם. איך עושים זאת? קידום אתרים הוא הדרך היחידה לבצע מהלך שכזה...

בסדר, אבל למה לא לבד?
קידום הוא תהליך ארוך ומתיש, החל מבחירת המילים והביטויים בהם אתה רוצה שימצאו אותך, עבור לעבודה המפרכת בדרך להשגת המקום הראשון בכל ביטוי שכזה. זה מצריך שעות של עבודה ובעקרון מהווה מקצוע בפני עצמו.
אז איפה כן לעשות קידום אתרים?

קידום אתרים הוא עסק מורכב ומסובך, אך אי אפשר בלעדיו!

כיצד נעשה זאת?
בכל הדרכים האפשריות והמוכרות יותר, וגם בכמה דרכים מיוחדות בתחום קידום אתרים שאנחנו פיתחנו ושכללנו. מערכת בניית אתרים וניהול התוכן שפיתחנו מותאמת לגוגל בצורה האופטימאלית ביותר, אתרים שפיתחנו ועושים בה שימוש ממוקמים גבוה במילות החיפוש החשובות עבורם.

מחלקת קידום אתרים של נט-סטייל אתרים תקדם את האתר שלך על ידי תוכן איכותי לשידרוג מיקום האתר, תוכן לקידום אתר המלווה במילות מפתח, בניית אתרים קטנים כחלק מתוכנית קידום אתרים בגוגל של העסק ודחיפת האתר המרכזי שלו, קידום האתר של העסק יעשה באמצעות מסע פרסום ממומן או אורגני, בניית מערכת קישורים להתקדמות מיידית במנועי החיפוש ועוד.

אל תשכח - מיקום האתר ע"י חברת קידום / בנית אתרים במקומות הראשונים במנועי החיפוש המובילים, ובעיקר בגוגל, נחשב למרכיב החשוב, היעיל והאפקטיבי ביותר להצלחת האתר שלך ולהגדלת הכנסות!

הקידום הוא מסובך אך המשוואה היא פשוטה: יותר כניסות - יותר הכנסות!

שרות קידום אתרים של נט סטייל אתרים מתבצע עבור לקוחותיה בלבד וללא תשלום נוסף.
במהלך השנים, הצליחה מחלקת קידום אתרים של נט סטייל לקדם אתרים רבים של לקוחותינו למקומות הראשונים בעמוד הראשון של גוגל ושל מנועי חיפוש נוספים.

ניתן לראות בצד שמאל רשימה חלקית של לקוחותינו שנעזרו במחלקת קידום אתרים של נט סטייל ונמצאים בעמוד הראשון במנוע החיפוש בגוגל.

 • מבצע לזמן מוגבל ל - 10 לקוחות בלבד

  בניית אתר - חינם
  קידום אתר - עם תשלום קבוע בעבור עלות המאמרים ותשלום משתנה המתחיל מ - 0 ש"ח בהתאם לתוצאות. (ניתן להעביר לנו מאמרים ולחסוך את התשלום בעבור עלות המאמרים)
   


 • נותרו 3 מקומות בלבד...
  השאירו פרטים והבטיחו
  את מקומכם

   

 
שם האתר
מלה
מיקום
 

שושי זוהר

תחפושות

1

 

לשכת החוקרים

חוקר פרטי

1

 

מיטייר

צמיגים בזול

1

 

דויטש גרופ

מכונות אריזה

1

 

קראוון ישראל

קראוון

1

 

דפוס עמל

נייר מכתבים

1

 

סרג'ו

לימוד עיצוב שיער

1

 

סוכות ירושלים

סכך לסוכה

1

 

לובלינר

מזנונים

1