הצהרת נגישות

נגישות אתרים
אנו עושים ככל שבידנו על מנת להנגיש את אתר האינטרנט שלנו, ומתן שירות שיוויוני לכלל גולשינו נמצא בראש סדר העדיפות שלנו.
בין פלחי האוכלוסיה שנהנים מהנגשת האתר ניתן למנות:
• אנשים עם מוגבלויות ראייה, מבעלי עיוורון מוחלט, דרך לקויות ראייה ועיוורון צבעים וגוונים ועד למרכיבי משקפיים.
• אנשים עם מוגבלות פיזית, בעלי קשיים מוטוריים בידיים המקשים על תפעול העכבר.
• אנשים עם לקות שמיעה אשר נזקקים לכתוביות לשם צפייה בוידאו.
• אנשים עם קשיים נוספים, מכל גווני הקשת: קשיי קריאה, קשיי הבנה, לקויי למידה ועוד.
ניתן להבחין בכך שהקהל הרחב בוחר לעשות שימוש ברשת האינטרנט ובהמוניו ואתרים נגישים יסייעו בהנגשת המידע הקיים היום ברשת האינטרנט והפיכתו לנחלת הכלל.
באתר זה אנו עושים שימוש ברכיב עזר להנגשת אתרים, כזה שמסייע להנגיש על פי תקן ישראלי 5568 ברמת נגישות AA כפי שמוגדרת ב:
W3C's Web Content Accessibility Guidelines 2.0

דגשים חיוניים בעת הנגשת אתר האינטרנט:
כאשר עמלנו על הליך הנגשת האתר שמנו לב למספר סעיפים בסיסיים אשר יבטיחו את הצלחת הגדרתו כנגיש לקהל הרחב ביותר.
בעת הנגשת אתר זה הושם דגש על יישומם של הסעיפים הבאים לכל הפחות:
•התאמה לקורא מסך   •ניווט מקלדת   •חסימת הבהובים   •מונוכרום   •ניגודיות כהה   •ניגודיות בהירה   •הגדלת גופן   •הקטנת גופן   •גופן קריא   •סמן גדול לבן   •סמן גדול שחור   •הגדלה   •הדגשת קישורים   •הדגשת כותרות   •תיאור לתמונות  

סייגים לנגישות
אתר האינטרנט שלנו דינמי וכולל מערכות הזנת תוכן שונות הפועלות בשיטת WYSIWYG. עלול להיווצר מצב לפיו חלקים מסוימים בדפי תוכן דינמיים אלה כוללים רכיבים שיישומון ההנגשה לא הצליח להנגיש בצורה כוללת כך שאפשר והתערבות בקוד האתר תדרש מצדנו.
במידה ונתגלה למולכם מקרה מעין זה, נודה אם תצרו עימנו קשר וזאת בכדי שנוכל לטפל בסוגיה זו בהקדם האפשרי. נוסף על כן, ייתכן ואתרנו מציג תוכן שמקורו באתרים אחרים, כאלה שטרם הונגשו, כאשר אין ביכולתנו להיות אחראיים
על תוכן של צד ג’, אך למרות זאת נשמח לקבל הערות בנושא, לפנות אל הגורם הנוסף ולהסב תשומת ליבו לנושא.

פנייה בנושא נגישות
כל פניה בנושא נגישות, שאלות, הבהרות או הצעות אשר קשורות לאתר שלנו, ניתן לשלוח בדואר אלקטרוני ל
support@nagishnow.com
סגור

בחירה נכונה של מילות מפתח לאתר

בניית אתר טוב ופונקציונלי חשובה מאוד לכל עסק ולכל ארגון, אך סוד גלוי הוא כי אין בכך די. האתרים הטובים והססגוניים ביותר לא יביאו לעסק או לארגון שום תועלת אם לא יופיעו במקום גבוה בדרוג תוצאות החיפוש של מנועי החיפוש, כי הגולשים פשוט לא ישימו לב אליהם ולא יגיעו אליהם. בניית אתרים לאינטרנט ללא קידום האתרים האלו בדירוג תוצאות החיפוש כמוה כהשלכת כסף לפח.

קידום אתרים באינטרנט מתבסס כולו על זיהוי מילות החיפוש הפופולריות אותן מקלידים המחפשים במנועי החיפוש. לדוגמא, חברה שמבצעת בניית אתרים באינטרנט עבור עסקים וארגונים תניח, כי הביטוי " בניית אתרים " הוא ביטוי חיפוש פופולרי, הווה אומר: לקוחות פוטנציאלים של החברה שמחפשים שירות של בניית אתרים מקלידים במנוע החיפוש את הביטוי " בניית אתרים " ומצפים לקבל רשימה של חברות שעוסקות בכך. אם אכן זה הוא המצב, תבנה החברה אתר שמכריז על עצמו (בכותרת הדף, שמזוהה על-ידי הדפדפן, ובתגית מיוחדת שסימונה H1) כאתר שעניינו " בניית אתרים ", וכך יזוהה האתר ויימצא על-ידי מנוע החיפוש. יתרה מזאת, החברה תדאג כי אתרים אחרים רבים ככל האפשר יכילו קישורים (Links) שמפנים לאתר שלה, וכך יקבל האתר הזה מעמד מועדף במנוע החיפוש.

כל זה טוב ויפה, אך כיצד מזהים מה הן המילים ומה הם הביטויים אותם מקלידים המחפשים? בדוגמא לעיל, כיצד תהיה החברה שמציעה בניית אתרים בטוחה כי הגולשים אכן מחפשים " בניית אתרים " ולא ביטוי אחר – למשל, "בנייה של אתרי אינטרנט"? כאן נכנסות לתמונה טכניקות נוספות, שמבוססות ברובן על נתונים שנאספים ממנועי החיפוש ומוצעים לציבור, אם בדרך של שירות (למשל, של גוגל) או בדרך של חברות מסחריות שעיסוקן בכך (למשל, חברת Overture). ישנם גם אתרים שמאפשרים גישה לסטטיסטיקות שלהם בנושא זה, וקיימות טכניקות נלוות להערכת ה"משקל" (או התחרותיות) של מילים מסויימות או ביטויים מסויימים שמשמשים לחיפוש. שילוב נכון של כל פרטי המידע הללו – המילים, הביטויים, הסטטיסטיקות, התדירות והתחרותיות – מסתכם ברשימה של מילים וביטויים בהם יש להתמקד.

האם יכול עסק שזקוק לשירות של בניית אתרים עבורו, או חובבן המשתעשע בניסויים של בניית אתרים באינטרנט, להחליט מה יהיו מילות החיפוש או ביטויי החיפוש ולבנות את האתר בהתאם? התשובה היא "לא" ברור וחד. בניית אתרים היא עניין לבעלי מקצוע, וכפי שראינו, בניית אתרים ללא הכנה מדוקדקת וללא תהליכים נלווים של קידום האתרים האלה בדירוג תוצאות החיפוש אינה משיגה את התוצאות המבוקשות. זיהוי מילות החיפוש וביטויי החיפוש חייב להיעשות על-ידי מומחים שמלאכתם בכך, ורצוי מאוד כמובן שיהיו אלה אותם המומחים שמבצעים בניית אתרים עבור הלקוח.

מומחיה של חברת נט-סטייל יודעים לשלב את שלושת השלבים האלה של בניית אתרים וקידומם לכלל תהליך מסודר ואיטגרטיבי: רק לאחר הבנת עסקו של הלקוח ודרישותיו, ורק לאחר ניתוח מפורט ומדוקדק של אופני החיפוש באינטרנט אחרי המוצרים או השירותים שמציע הלקוח, יגשו מומחי החברה לתכנון ולבניית האתר. לאחר מכן יבוצע תהליך של קידום האתר – מעקב צמוד אחרי מילות המפתח וביטויי המפתח שמשמשים לחיפוש, התאמת האתר והתכנים שבו לממצאים, "שיווק" האתר כקישורים באתרים אחרים, ושוב מעקב ובקרה אחרי תוצאות החיפושים. כך, בעזרת מעקב צמוד והשינויים שמתבקשים ממנו, מתקדם האתר בדירוג התוצאות של מנועי החיפוש. לקוחותיה של חברת נט-סטייל חשים היטב את תוצאות המאמצים השיטתיים האלו, רואים את האתר שלהם מופיע באופן עקבי בעמוד הראשון של תוצאות החיפוש, ורואים את התקדמות העסקים שלהם בהתאם.

  • נט-סטייל קידום אתרים בע"מ

    ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של נט-סטייל קידום אתרים בע"מ

 
שם האתר
מלה
מיקום
 

שושי זוהר

תחפושות

1

 

לשכת החוקרים

חוקר פרטי

1

 

מיטייר

צמיגים בזול

1

 

דויטש גרופ

מכונות אריזה

1

 

קראוון ישראל

קראוון

1

 

דפוס עמל

נייר מכתבים

1

 

סרג'ו

לימוד עיצוב שיער

1

 

סוכות ירושלים

סכך לסוכה

1