אודותינו -

אז מי אנחנו באמת?

נט סטייל אתרים יצאה לדרך לפני 15 שנים כעסק משפחתי קטן. התחלנו לעבוד מהמחסן שבחצר ביתנו, בימים בהם כל תחום האינטרנט בישראל עוד היה בחיתוליו. ההתחלה הייתה לא פשוטה ולאורך הדרך נתקלנו בלא מעט מכשולים וקשיים. אך החזון שלנו היה ברור לנו לאורך כל הדרך - אנחנו כאן כדי לקדם עסקים דרך המדיום המדהים הזה שנקרא אינטרנט.
עם השנים, בנינו צוות של עובדים איכותיים בכל התחומים - מעצבים, מתכנתים, מקדמי אתרים. כולם כאן על מנת להגשים את החזון שלנו. וכשיש חזון יש גם תוצאות!. כיום, 15 שנים אחרי, בנינו למעלה מ - 1,500 אתרים למאות חברות, חלק ניכר מהם, לקוחות שחזרו אלינו שוב ושוב, בשל איכות העבודה והמחירים האטרקטיביים.
אנו עובדים עם משרדי פרסום רבים מהמובילים במשק וגם ישירות מול בתי עסק. האתרים שלנו מופצים ומקודמים בגוגל ובשאר מנועי החיפוש ויש לנו אתרים רבים הנמצאים בעמוד הראשון בגוגל. - עם תוצאות אי אפשר להתווכח!

נט סטייל אתרים מתמחה בבנייה, עיצוב וקידום אתרי אינטרנט לכל סוגי העסקים במשק הישראלי. מטרתנו היא לעזור לך, בעל העסק, לקדם את העסק שלך בצורה הטובה, המהירה והיעילה ביותר.
נט סטייל אתרים מאמינה בעבודה איכותית וחסרת פשרות, אך גם שווה לכל כיס.
במהלך השנים נתנו שירותים למאות חברות ובנינו, עיצבנו וקידמנו למעלה מ - 1,500 אתרים. האתרים שבנינו עושים שימוש במערכת לבנייה וקידום אתרים שפיתחנו - מערכת ביזי וניתן לראותם במקומות הראשונים במנועי החיפוש השונים.

השירותים אותם אנו מספקים הם רבים ומגוונים – החל בבנייה ועיצוב של אתרי אינטרנט מכל הסוגים וממשיך בקידום האתרים בגוגל ובשאר מנועי החיפוש.
בניית אתרי אינטרנט היא ההתמחות הראשונה שלנו. אנחנו בונים אתרים מכל הסוגים, לעסקים גדולים, לעסקים קטנים ולאנשים פרטיים. אנו לא משתמשים בתבניות מוכנות אלא בונים ומעצבים כל אתר בהתאמה אישית לכל לקוח.
קידום אתרי אינטרנט היא ההתמחות השנייה שלנו. זה נחמד מאוד שיש אתר יפה, אבל אם אף אחד לא מכיר אותו, הדבר דומה לפרסום בעיתון שאף אחד לא קורא. אנו מתמחים בקידום אתרים למקומות הראשונים בגוגל. לחצו כאן לצפייה ברשימת לקוחות נבחרים המקודמים על ידינו.
השילוב האיכותי בין בניית האתר וקידומו בגוגל יתנו לך הלקוח תוצאות מידיות עבור העסק שלך!

ישנן כיום אין ספור חברות לקידום אתרים / בניית אתרים, רובן טובות ויעילות.
אם כך, היכן הבעיה?
רוב החברות מציעות שירות חלקי בלבד ובמקרים רבות יקר למדי. את נט סטייל אתרים בנינו כ-one stop shop .
אצלנו תמצא פתרונות רב מערכתיים לעסק שלך הכוללים את כל השירותים ההכרחיים - עיצוב אתרים, בניית אתרים, קידום אתרים ושיווק אתרים - הכול במקום אחד, ברמה גבוהה ובמחיר נמוך משמעותית מהמתחרים.
זהו היתרון שלנו. הוא יכול להיות גם היתרון שלך.

 • מבצע לזמן מוגבל ל - 10 לקוחות בלבד

  בניית אתר - חינם
  קידום אתר - עם תשלום קבוע בעבור עלות המאמרים ותשלום משתנה המתחיל מ - 0 ש"ח בהתאם לתוצאות. (ניתן להעביר לנו מאמרים ולחסוך את התשלום בעבור עלות המאמרים)
   


 • נותרו 3 מקומות בלבד...
  השאירו פרטים והבטיחו
  את מקומכם

   

 
שם האתר
מלה
מיקום
 

שושי זוהר

תחפושות

1

 

לשכת החוקרים

חוקר פרטי

1

 

מיטייר

צמיגים בזול

1

 

דויטש גרופ

מכונות אריזה

1

 

קראוון ישראל

קראוון

1

 

דפוס עמל

נייר מכתבים

1

 

סרג'ו

לימוד עיצוב שיער

1

 

סוכות ירושלים

סכך לסוכה

1

 

לובלינר

מזנונים

1